top of page

Solījām , ka mūsu rotaļu laukumā Festival būs jautri jebkura vecuma cilvēkiem? Tad nu beidzot - pilns spektrs emociju ir tieši pie mums

!!

 

Festival ballīšu telpās ir pilns emociju spektrs!
Mammas un tēti bieži vien saskaras ar to , ka publiskās vietās ir diezgan grūti atslābināties , un izjust visu bērnības garšu kopā ar bērnu.. Taču, re, kur ir! Pie mums Festival svētku studijā ne tikai drīkst, bet vajag !! Peldēties kopā ar gaviļnieku  bumbu baseinā, šļūkt visiem draudzīgi no slidkalniņiem, kārtīgi izdejoties neona di
sko istabā ...un vēl... ko mūsu mammas un bērni ļoti mīl? Jā, tieši uzdziedāt kādu foršu dziesmu mikrofonā! Lai iet arī karaoke! Jā, jā, arī tas mūsu ballīšu istabā Festival ir pieejams!

Fotozona...svarīga nianse katrai īstai ballitei - vai ne! Pie mums Festival studijā  tiešām sanāk superīgas un krāšņas bildes! 
Festival klienti ir ievērtējuši arī to, ka visa mūsu ballīšu telpa ir vienota un katrs bērns ir pieskatīts, lai arī kurā mūsu studijas stūrī viņš neatrastos . Vai nav forši?

 

 

Īsumā atbildot uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem:

 

 

1) Svinot savu bērna ballīti Festival cena ir 150 eur darbadienās, 165 eur piektdienās  un 185 eur brīvdienās un svētku dienās.

 

2) Cenā ir iekļauta kafija, tēja, cukurs, krūzes, šķīvji un visi galda piederumi , bezmaksas WIFI.

 

3) Uz vietas pieejama mikroviļņu krāsns, ledusskapis,  tējkanna.

 

4) Mēs atrodamies Bultu ielā 3, Ķengaragā (uzreiz aiz tirdzniecības centra Dole).

 

5) Piedāvājam gan labākos animatorus sadarbībā ar profesionālo animatoru komandu Reanimatori, gan sejas apgleznošanu, gan fotogrāfa pakalpojumus Jūsu foršākajai bērnu ballītei mūsu bērnu ballīšu telpā Festival.

PAR MUMS

WhatsApp Image 2022-09-22 at 14.19.26.jpeg

PIE MUMS IR NOSVINĒTAS VAIRĀK KĀ 400 BALLĪTES

BALONU VIRTENE FOTOZONAI PIE MUMS IR VIENMĒR UN ABSOLŪTI BEZMAKSAS

UZ TIKŠANOS!

WhatsApp Image 2022-09-22 at 14.19.21.jpeg
WhatsApp Image 2022-09-22 at 14.19.20.jpeg
WhatsApp Image 2022-09-22 at 14.19.19.jpeg
bottom of page